6.3ZLH3900MEFC12.5X20
MFR.Part #
6.3ZLH3900MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C1586012
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.736A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 17mΩ 20mm 3900uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS