250MPH104J
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250MPH104J
JLCPCB Part #
C3785866
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 250V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS