LKS1E562MESZ
MFR.Part #
LKS1E562MESZ
JLCPCB Part #
C3725300
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.65A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 22mm 25V 25mm 5600uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS