250LSQ6800MNB64X119
MFR.Part #
250LSQ6800MNB64X119
JLCPCB Part #
C1591907
Package
Bolt,D64xL119mm
Description
-25℃~+85℃ 10.502A@10kHz 119mm 250V 28.2mm 3000hrs@85℃ 64mm 6800uF ±20% 螺栓,D64xL119mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS