220VXH1200MEFC30X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
220VXH1200MEFC30X40
JLCPCB Part #
C5496437
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 2.53A@120Hz 220V 30mm 40mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS