381LX122M180K042
MFR.Part #
381LX122M180K042
JLCPCB Part #
C2621481
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
1200uF 180V 30mm 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS