420USC330MEFCSN25X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
420USC330MEFCSN25X50
JLCPCB Part #
C3721326
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.2A@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 330uF 420V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS