35YXG220MEFCT810X12.5
MFR.Part #
35YXG220MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C1593946
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 220uF 35V 432.5mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS