200VXG1000MEFC25X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200VXG1000MEFC25X45
JLCPCB Part #
C3721901
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+150℃ 1000uF 10mm 2.62A@120Hz 200V 25mm 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS