LKS2A102MESY
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKS2A102MESY
JLCPCB Part #
C1604097
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1.95A@120Hz 1000hrs@85℃ 1000uF 100V 10mm 20mm 35mm ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS