10YXG680MEFCT810X12.5
MFR.Part #
10YXG680MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C5113038
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 12.5mm 475.75mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS