400VXH270MEFCSN22X45
MFR.Part #
400VXH270MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C3721988
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.56A@120Hz 10mm 22mm 270uF 400V 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS