200MXC270MEFCSN22X25
MFR.Part #
200MXC270MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1601331
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.65A@10kHz 10mm 200V 22mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS