200BXF68M12.5X20
MFR.Part #
200BXF68M12.5X20
JLCPCB Part #
C88803
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 200V 20mm 5mm 68uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS