381LX561M400A052
MFR.Part #
381LX561M400A052
JLCPCB Part #
C6414348
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.8A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 400V 50mm 560uF ±20% Plugin,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS