180VXR1000MEFC30X35
MFR.Part #
180VXR1000MEFC30X35
JLCPCB Part #
C1605154
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 180V 2.2A@120Hz 30mm 35mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS