B43501B3337M62
MFR.Part #
B43501B3337M62
JLCPCB Part #
C1606485
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
25mm 330uF 385V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS