50ZL330MEFCT810X23
MFR.Part #
50ZL330MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C369721
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
10mm 23mm 330uF 4000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS