LKG1E222MESABK
MFR.Part #
LKG1E222MESABK
JLCPCB Part #
C1601663
Package
Plugin,D25xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 2200uF 25V 25mm ±20% 插件,D25xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS