16YXJ220M6.3X11
MFR.Part #
16YXJ220M6.3X11
JLCPCB Part #
C88757
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 16V 2.5mm 220mΩ@100kHz 220uF 400mA@100kHz 6.3mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS