16YXF100MEFC6.3X11
MFR.Part #
16YXF100MEFC6.3X11
JLCPCB Part #
C338173
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 16V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS