16WA10000MEFCGC18X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16WA10000MEFCGC18X25
JLCPCB Part #
C1600287
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 16V 18mm 2000hrs@85℃ 25mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS