160YXF12KEFCT810X12.5
MFR.Part #
160YXF12KEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C1595623
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 12uF 160V 5mm 7000hrs@105℃ ±10% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS