6.3TZV1500MDR110X10.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
6.3TZV1500MDR110X10.5
JLCPCB Part #
C5907547
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 1500uF 2000hrs@105℃ 6.3V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS