180USG1000MEFC30X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
180USG1000MEFC30X25
JLCPCB Part #
C1610770
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 180V 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 4.5A@10kHz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS