160LLE5.6MEFCTA6.3X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
160LLE5.6MEFCTA6.3X11
JLCPCB Part #
C6976575
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 160V 5.6uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS