50PHV68M8X10.5
MFR.Part #
50PHV68M8X10.5
JLCPCB Part #
C3275505
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+135℃ 10.5mm 2.3A@100kHz 30mΩ 4000hrs@135℃ 50V 68uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS