16ML120MEFCTZ8X5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16ML120MEFCTZ8X5
JLCPCB Part #
C6978033
Package
Plugin,D8xL5mm
Description
-40℃~+105℃ 120uF 16V 5mm 8mm ±20% 插件,D8xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS