10ZLH4700MEFCGC16X20
MFR.Part #
10ZLH4700MEFCGC16X20
JLCPCB Part #
C1597612
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 15mΩ 16mm 2.275A@120Hz 20mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS