10ZLH1200MEFCTA8X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10ZLH1200MEFCTA8X20
JLCPCB Part #
C1596570
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 1200uF 20mm 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS