10YXG5600MEFC12.5X40
MFR.Part #
10YXG5600MEFC12.5X40
JLCPCB Part #
C1599637
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12.5mm 3.35A@100kHz 40mm 5600uF 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS