UPM0J562MHD
MFR.Part #
UPM0J562MHD
JLCPCB Part #
C1598285
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 2.21A@120Hz 26mΩ 40mm 5000hrs@105℃ 5600uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS