10YXF4700MEFCGC16X25
MFR.Part #
10YXF4700MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1598062
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.48A@120Hz 10V 16mm 25mm 34mΩ 4700uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS