16ZLH2700MEFCG412.5X25
MFR.Part #
16ZLH2700MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C1596620
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 15mΩ 16V 2.03A@120Hz 25mm 2700uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS