100ZLH33MEFCT78X11.5
MFR.Part #
100ZLH33MEFCT78X11.5
JLCPCB Part #
C1593860
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 11.5mm 194.04mA@120Hz 3.5mm 33uF 360mΩ 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS