100YXH270MEFCGC16X25
MFR.Part #
100YXH270MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1601291
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.35A@100kHz 10000hrs@105℃ 100V 16mm 25mm 270uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS