100USC2200MEFCSN22X50
MFR.Part #
100USC2200MEFCSN22X50
JLCPCB Part #
C1603831
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 100V 10mm 2200uF 22mm 3000hrs@85℃ 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS