16YXS3300MEFC12.5X30
MFR.Part #
16YXS3300MEFC12.5X30
JLCPCB Part #
C5114521
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 2.016A@120Hz 30mm 3300uF 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS