100USC1000MEFC22X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100USC1000MEFC22X30
JLCPCB Part #
C3724182
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 100V 10mm 2.02A@120Hz 22mm 3000hrs@85℃ 30mm ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors