LKSN2272MESZ
MFR.Part #
LKSN2272MESZ
JLCPCB Part #
C1602333
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.1A@120Hz 22mm 2700uF 30mm 56V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS