100TXW150MEFC10X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100TXW150MEFC10X30
JLCPCB Part #
C1590965
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.05A@120Hz 10000hrs@105℃ 100V 10mm 150uF 30mm 5mm ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS