100MXC560MEFCSN20X25
MFR.Part #
100MXC560MEFCSN20X25
JLCPCB Part #
C1601063
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.0925A@10kHz 100V 10mm 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 560uF ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS