UWP100-30RJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UWP100-30RJ8
JLCPCB Part #
C5984695
Package
Plugin
Description
100W 30Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS