UB5C-1R8F8
MFR.Part #
UB5C-1R8F8
JLCPCB Part #
C3203302
Description
-55℃~+250℃ 1.8Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS