UWP100-150RJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UWP100-150RJ8
JLCPCB Part #
C7137338
Package
Plugin
Description
100W 150Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS