FHR4V-0R0015F1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
FHR4V-0R0015F1
JLCPCB Part #
C3203584
Package
Plugin
Description
1.5mΩ 40W Current Sense Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS