UB3C-39RF1
MFR.Part #
UB3C-39RF1
JLCPCB Part #
C3203008
Description
-55℃~+250℃ 39Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL8.9mm Through Hole Resistors ROHS