SM10-250RX
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
SM10-250RX
JLCPCB Part #
C3508201
Package
Plugin,P=3.8mm
Description
-55℃~+145℃ 250Ω 300mW Wirewound Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 插件,P=3.8mm Through Hole Resistors ROHS