UB3C-16RF8
MFR.Part #
UB3C-16RF8
JLCPCB Part #
C3203107
Description
-55℃~+250℃ 16Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL8.9mm Through Hole Resistors ROHS