S3-22R1F8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
S3-22R1F8
JLCPCB Part #
C4345597
Package
SMD,15.9x6.9mm
Description
-55℃~+275℃ 22.1Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ SMD,15.9x6.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS